Bet365 Football Streaming Schedule of Sunday December 3

Here is the Bet365 Football Streaming Schedule of Sunday December 3

Today’s Matchups – Sun December 3

Start Time ~ Sides ~ Competition
12:30 ~ Darmstadt v Jahn Regensburg ~ Germany Bundesliga II
12:30 ~ Dynamo Dresden v Erzgebirge Aue ~ Germany Bundesliga II
12:30 ~ Bochum v Union Berlin ~ Germany Bundesliga II
13:00 ~ Panathinaikos v Panionios ~ Greece Super League
13:00 ~ Silkeborg IF v Randers FC ~ Denmark Superligaen
13:00 ~ NK Krsko v NK Celje ~ Slovenia Prva Liga
13:30 ~ PSV v Sparta Rotterdam ~ Holland Eredivisie
13:30 ~ Roda JC v Heerenveen ~ Holland Eredivisie
13:30 ~ Standard Liege v Antwerp ~ Belgium First Division A
13:30 ~ Krasnodar v FC Akhmat Grozny ~ Russia Premier League
13:30 ~ Istanbul Basaksehir v Osmanlispor FK ~ Turkey Super Lig
14:00 ~ Gateshead v Luton ~ England FA Cup
14:00 ~ Coventry v Boreham Wood ~ England FA Cup
14:00 ~ St Etienne v Nantes ~ France Ligue 1
14:00 ~ Bologna v Cagliari ~ Italy Serie A
14:00 ~ Fiorentina v Sassuolo ~ Italy Serie A
14:00 ~ Inter Milan v Chievo ~ Italy Serie A
14:00 ~ Wycombe v Leatherhead ~ England FA Cup
14:00 ~ Partizan Belgrade v Vojvodina ~ Serbia Super Liga
14:30 ~ Hertha Berlin v Eintracht Frankfurt ~ Germany Bundesliga I
14:30 ~ Piast Gliwice v Lech Poznan ~ Poland Ekstraklasa
14:30 ~ Kerala Blasters v Mumbai City FC ~ India Super League
15:00 ~ Valladolid v Numancia ~ Spain Segunda
15:00 ~ Grasshoppers v Lugano ~ Switzerland Super League
15:00 ~ St Gallen v FC Zurich ~ Switzerland Super League
15:00 ~ FC Thun v Young Boys ~ Switzerland Super League
15:00 ~ FC Vaduz v Wohlen FC ~ Switzerland Challenge League
15:00 ~ Winterthur v FC Schaffhausen ~ Switzerland Challenge League
15:00 ~ Sonderjyske v Brondby ~ Denmark Superligaen
15:00 ~ NK Domzale v Olimpija Ljubljana ~ Slovenia Prva Liga
15:00 ~ Vorskla Poltava v PFC Oleksandria ~ Ukraine Vyscha Liga
15:15 ~ Getafe v Valencia ~ Spain Primera Liga
15:30 ~ FK Austria Vienna v FC Salzburg ~ Austria Bundesliga
15:45 ~ NAC v Excelsior ~ Holland Eredivisie
15:50 ~ NK Domzale v Olimpija Ljubljana ~ Slovenia Prva Liga
16:00 ~ Caen v Lyon ~ France Ligue 1
16:00 ~ Feirense v CD Aves ~ Portugal Primeira Liga
16:00 ~ Anzhi Makhachkala v SKA Energia Khabarovsk ~ Russia Premier League
16:30 ~ Virtus Entella v Bari ~ Italy Serie B
16:30 ~ Fenerbahce v Kasimpasa ~ Turkey Super Lig
17:00 ~ Wolfsburg v Borussia M’gladbach ~ Germany Bundesliga I
17:00 ~ Cadiz v Albacete ~ Spain Segunda
17:00 ~ Sevilla Atletico v Lugo ~ Spain Segunda
17:00 ~ Eupen v Club Brugge ~ Belgium First Division A
17:00 ~ Dinamo Zagreb v Inter Zapresic ~ Croatia 1.HNL
17:00 ~ Sparta Prague v Mlada Boleslav ~ Czech Republic First League
17:00 ~ Wisla Krakow v Gornik Zabrze ~ Poland Ekstraklasa
17:00 ~ FC Copenhagen v FC Nordsjaelland ~ Denmark Superligaen
17:00 ~ Macara v Independiente del Valle ~ Ecuador Campeonato Nacional
17:30 ~ Eibar v Espanyol ~ Spain Primera Liga
17:30 ~ Levadiakos v AEK Athens ~ Greece Super League
17:30 ~ Dynamo Kiev v FC Mariupol ~ Ukraine Vyscha Liga
18:00 ~ Braga v Pacos Ferreira ~ Portugal Primeira Liga
18:00 ~ Fuerza Amarilla SC v Barcelona Guayaquil ~ Ecuador Campeonato Nacional
19:00 ~ Almeria v Tenerife ~ Spain Segunda
19:00 ~ Zulte-Waregem v Gent ~ Belgium First Division A
19:00 ~ Vitoria v Flamengo ~ Brazil Serie A
19:30 ~ Sporting Gijon v Real Zaragoza ~ Spain Segunda
19:45 ~ Sampdoria v Lazio ~ Italy Serie A
19:45 ~ Las Palmas v Real Betis ~ Spain Primera Liga
20:00 ~ Montpellier v Marseille ~ France Ligue 1
20:00 ~ Defensor Sporting v Atletico Fenix Montevideo ~ Uruguay Clausura
20:00 ~ IA Sud America v Nacional De Football ~ Uruguay Clausura
20:00 ~ Penarol v Racing Club de Montevideo ~ Uruguay Clausura
20:00 ~ Alianza Lima v Comerciantes Unidos ~ Peru Primera Division
20:00 ~ CA Talleres de Córdoba v Estudiantes LP ~ Argentina Superliga
20:00 ~ CA Tigre v San Lorenzo ~ Argentina Superliga
20:15 ~ Vitoria Setubal v Guimaraes ~ Portugal Primeira Liga
20:30 ~ Universidad de Concepcion v Universidad de Chile ~ Chile Apertura
20:30 ~ Audax Italiano v Union Espanola ~ Chile Apertura
20:30 ~ Colo Colo v Curico Unido ~ Chile Apertura
21:00 ~ Nacional Asuncion v Independiente FBC ~ Paraguay Division Profesional
21:00 ~ Mineros de Guayana v CD Lara ~ Venezuela Primera Division
22:15 ~ Boca Juniors v Arsenal de Sarandi ~ Argentina Superliga
23:10 ~ Sportivo Luqueno v Club General Diaz ~ Paraguay Division Profesional
23:30 ~ Everton de Vina v CD Antofagasta ~ Chile Apertura